Реставрація чавунних ванн

2290 грн
Заказать
Код 640139
Поставщик Ванна у ванні Львів
Сайт поставщика www.vannalviv.com
Единица измерения 1шт
Производитель FiberPlast
Оценка

Описание

Ми проводимо реставрацію всі типів ванни за новітніми методами.
1.Методом "Ванна у ванні "це встановлення нової акрилової ванни (Латвія) у вашу стару радянську ванну без заміни старої ванни та не пошкоджуючи плитки. Встановлення ванни вкладиша проводять кваліфіковані працівники за 2 -2.5 години. Нова акрилова ванна з екологічно - безпечного,удароміцного матеріалу і буде відповідати формам вашої старої ванни.
2.Методом "Наливна ванна" це нанесення рідким акрилом (Німеччина) .Відновлюємо таким метолом чугуні,акрилові й металеві ванни незалежно від розмірів і року виробу. Наливна ванна на вид міну від емалевого покриття немале мікропористої поверхні тому в отверділий Рідкий Акрил не проникне бруд ,чим забезпечує довговічну стійкість матеріалу. Наливна ванна легко миється любим гелієвими миючими засобами . Наш матеріал немає неприємного запаху ,не шкідливий і має сертифікат якості.
Ремонт ванн методом Наливна ванна проводять наші фахівці за 2-3 години і дозволить кори скуватися ванною через 36 годин. реставрація ванни проводиться без пилу , шуму, і без демонтажу відновлення ванн методом Наливна ванна коштує в рази дешевше нової чавунної ванни, а прослужить 12-15 років, проста у використанні й невибаглива в догляді.

Вибір кольору. Заводська якість.
Рідний Акрил – самий міцний і довговічний матеріал і немає аналогів !
Письмова гарантія !

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Смотрите также

Другие предложенияТелефон:
Email: 100a@ukr.net
Сайт: www.vannalviv.com

Рудненська 14а
Время работы: 09 00-20 00